Aktualności

14 września 2021
W trzecim meczu rozgrywek A klasy mierzyliśmy się z drużyną rezerw WarmiiGrajewo. Zespół przeciwników to mieszanka rutyny z młodością, wprowadzanisą w tej ekipie zdolni juniorzy wsparci doświadczonymi zawodnikami.Pierwsza połowa to
11 września 2021
Dzisiaj rozgrywana była druga kolejka spotkań trampkarzy. W wyjazdowym spotkaniu z Koroną Dobrzyniewo zaprezentowaliśmy namiastkę swoich możliwości. Wynik jest bardzo satysfakcjonujący. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:7. W drugiej części
06 września 2021
Promień II Mońki – Pogranicze Kuźnica Białostocka (0:0) 5:0 Bramki: Sobolewski, Wędołowski, Dąbrowski, Tekień, Rudnicki. W drugim meczu rozgrywek A klasy mierzyliśmy się doświadczonym zespołem z Kuźnicy Białostockiej. Pierwotnie mecz
04 września 2021
W 4 kolejce IV ligi Promień podejmował zespół ŁKS 1926 Łomża. Goście w ostatniej kolejce pokonali wysoko 9:0 Cresovię Siemiatycze, Promień natomiast przegrał w Wysokiem Mazowieckiem 0:7. Zapowiadało się więc
01 września 2021
II LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK GRUPA 1: 1 KOLEJKA : Domowa inauguracja na remis . Zespół młodzików LKS Promień Mońki zainaugurował rozgrywki w II Lidze wojewódzkiej. W pierwszym spotkaniu, które