Czarni Czarna Białostocka – Promień Mońki 1:3 (0:1)

Pierwsza połowa meczu to wyrównana gra z obu stron, która toczyła się głownie w środkowej strefie boiska. W okresie tym mieliśmy kilka rzutów rożnych i kilka sytuacji podbramkowych,  jednak nie były one klarowne. W 38 minucie po indywidualnej akcji i strzale z okolic 18 metra Damian Purta daje nam prowadzenie. Początek drugiej połowy to okres niezłej gry naszej drużyny, w  którym stworzyliśmy kilka dobrych sytuacji do strzelenia bramki.  W 52 minucie po ładnym podaniu Jarka Sujety, bramkę na 2:0 zdobywa Maciej Odyjewski. Goście również próbują odważnie atakować, przez co raz po raz nadziewają się na nasze kontry, po których stwarzamy kolejne sytuacje do zdobycia bramki. Po jednej z naszych akcji w polu karnym faulowany jest Jakub Tekień. Jedenastkę na bramkę pewnym strzałem zamienia Damian Purta. W doliczonym czasie gry gospodarze zdobywają honorową bramkę i mecz kończy się wynikiem 1:3.

W najbliższą sobotę o godzinie 15.30 zagramy u siebie z wiceliderem IV ligi Ruchem Wysokie Mazowieckie. Już teraz zapraszamy wszystkich kibiców na te spotkanie!

Strzelcy bramek: Purta D. 2, Odyjewski

Wojtkielewicz - Stachelek, Godlewski, Klim, Wiszniewski (77’ Stachurski),  Sujeta, Chojnowski, Purta D., Pawełko (46’ Purta M.), Poliński (66’ Tekień), Odyjewski