GKS Stwiski - LKS Promień Mońki 6-1 (trampkarz)

W niedzielę 25.04.2021r. nasi trampkarze zainaugurowali rozgrywki rundy wiosennej.Niestety nie był to udany debiut. Wyjazd do Stawisk był pełen optymizmu szczególnie dlatego, że u siebie jesienią pokonaliśmy GKS Stawiski 7:3.

Tym razem musieliśmy przełknąć gorycz porażki. Mecz od pierwszej minuty nam się nie ułożył. W 2min gospodarze stanęli przed szansą zdobycia bramki z rzutu karnego, którą wykorzystali. Jeszcze nie zdążyliśmy się otrząsnąć po stracie gola, a już w 5 minucie przegrywaliśmy 2:0. Potem trwała walka o honor i zdobycie bramki. Po jednej z akcji i pięknym prostopadłym podaniu Kuba Lipski ładnym strzałem z ok 10 m pokonał bramkarza naszych rywali. Kiedy wydawało się, że gra zostanie opanowana straciliśmy po swoich błędach kolejną bramkę.Wynik końcowy GKS Stawiski : LKS Promień Mońki 6:1Po rundzie jesiennej nie wróciło do nas kilku doświadczonych zawodników którzy reprezentowali nasz klub przez kilka poprzednich lat. Z tego miejsca zapraszam Was do treningów i gry.Podczas ich nieobecności w grupie rozgrywkowej rocznika 2006 zastępują ich młodsi koledzy z rocznika 2008 i 2007.SKŁAD:Mnich Szymon (br), Koda Szymon (kpt), Wiszowaty Wojciech, Falkowski Mateusz, Kawałko Bartosz,Biedrzycki Kamil (60' Klepadło Damian), Czerech Hubert (41'Rudnicki Igor), Trybułowski Mateusz (41'Fiedoruk Szymon), Roszkowski Patryk, Łapiński Hubert (70' Kulikowski Dominik), Lipski Jakub,Bramka - Jakub Lipski