GRAD BRAMEK I WYGRANA MŁODZIKÓW PROMIENIA !!!
LKS Promień Moki - Pogranicze Kuźnica 23:0 (10:0)

Drugi mecz w sezonie 2021/2022 i zwycięstwo młodzików Promienia Mońki .
Tym razem podopieczni Marcina Grygo nie dali żadnych szans rywalowi. Na swoim boisku, w zaległym  spotkaniu pokonali wysoko klub z  Kuźnicy Białostockiej 23:0. Praktycznie przez cały mecz gra toczyła się na jednej połowie. Pierwszy gol dla Promienia  padł zaledwie w 19 sekundzie spotkania. Nasi zawodnicy ani na moment nie przerywali ataków a bramkarz gości ani na chwilę nie miał spokoju. Zgromadzeni kibice obejrzeli festiwal strzelecki w wykonaniu naszych młodych piłkarzy. Do przerwy piłkarze Promienia prowadzili 10:0 , a w drugiej części  padło kolejnych 13 goli.
Sześć bramek strzelił dla swojej drużyny Łukasz Ciborowski, pięć trafień zanotował Gabriel Krysztopa . Po trzy bramki strzelili Ksawier Łaszcz i Sebastian Lewocz i po dwie bramki strzelili Aleksander Olechno , Michał Polis i Mikołaj Jankowski. Młodzicy Promienia pewnie pokonali rywala będąc przez całe spotkanie zespołem zdecydowanie lepszym. Cieszy także fakt poprawy stylu gry naszych graczy oraz lepsza skuteczność. A ta na pewno się przyda w następnym meczu, który Promień  rozegra ze Spartą Augustów w sobotę 25 września na Stadionie Miejskim w Mońkach o godz. 12.30.

Promień wystąpił w składzie:Miłosz Tomaszewski, Łukasz Ciborowski, Patryk Zalewski, Błażej Kusielczuk, Konrad Olechno, Ksawier Łaszcz, Aleksander Olechno, Gabriel Krysztopa, Daniel Kakareko,Patryk Tekień, Mikołaj Jankowski,Michał Polis,Sebastian Lewocz .

Trener : Marcin Grygo