KEEZA IV liga.Promień Mońki-Sokół 1946 Sokółka 2:0/0:0/

Jesteśmy już po 31 kolejce KEEZA IV ligi.Dzisiaj Promień na własnym boisku podejmował walczący o utrzymanie 13 zespół w tabeli Sokół 1946 Sokółka.Wydawało się, że będzie to dosyć łatwe spotkanie dla zawodników Promienia patrząc na tabelę i wyniki dotychczasowych spotkań obu drużyn.Niestety zdarzają się i takie mecze, które pod względem czysto piłkarskim nie są ciekawym widowiskiem dla kibiców.Tak było właśnie dzisiaj. O pierwszej połowie można powiedzieć, że się odbyła.Na uwagę zasługują tylko dwie sytuacje godne odnotowania.Pierwszy w 19 min. niecelny strzał na bramkę Promienia oddali goście.W 37 min.strzały z bliskiej odległości Damiana Purty i Macieja Odyjewskiego świetnie obronił bramkarz Sokoła.Druga połowa rozpoczęła się od zdobycia bramki w 50 min.dla Promienia.Po szybkiej akcji gospodarzy bramkę na 1:0 zdobył Patryk Poliński.W 72 min.miała miejsce sytuacja która była ozdobą tego spotkania.Po podaniu z prawej strony pola karnego gości wprowadzony po przerwie Łukasz Godlewski z 16m.fantastycznie przymierzył wolejem z półobrotu i umieścił piłkę w siatce pod poprzeczką nie dając najmniejszych szans na obronę bramkarzowi Sokoła.Były to praktycznie wszystkie sytuacje godne odnotowania.Najważniejsze, że po nie najciekawszym spotkaniu mamy na koncie 3 punkty i chwała za to zawodnikom.Słabsze mecze też kiedyś musiały nadejść ostatecznie liczy się wynik końcowy.

W 32 kolejce Promień pauzuje, a w 33 kolejce spotkanie wyjazdowe z Orłem Kolno.

Promień:Sienkiewicz,D.Purta,Stachelek,Czerniawski,M.Purta,Klim,Sujeta,Stachetka,