KEEZA IV liga.Sokół 1946 Sokółka- Promień Mońki 4:5

W 14 kolejce KEEZA IV ligi Promień rozgrywał dzisiaj spotkanie w Sokółce.

W spotkaniu z Sokołem 1946 padło aż 9 bramek.Po pierwszej połowie gdzie Promień prowadził 4:1 wydawało się, że dalsza część meczu będzie spacerkiem.Tak się nie stało,tuż po rozpoczęciu drugiej połowy gospodarze zdobyli drugą bramkę i wynik był 2:4.Zespół Sokoła nie rezygnował i dążył do uzyskania jak najlepszego wyniku dla siebie.Promień odpowiedział piątą bramką i prowadził już 5:2.Gospodarze zdobyli jeszcze dwie bramki i ostatecznie mecz kończy się zwycięstwem Promienia 5:4.Na uwagę zasługuje debiut w pełnym wymiarze czasowym w tym spotkaniu w bramce 15 letniego Radosława Sienkiewicza. Po tym spotkaniu wskakujemy na 2 miejsce w IV-ligowej tabeli.

W 15 kolejce Promień pauzuje.W ostatnim meczu u siebie w rundzie jesiennej Promień podejmować będzie zespół Orła Kolno.

Sokół 1946 Sokółka-Promień Mońki 4:5/1:4/