LKS Promień Mońki - Cresovia Siemiatycze   3:2  (1:1)
Udanie zainaugurowali nowy sezon piłkarze Promienia. W pierwszym meczu podejmowali na własnym boisku zespół Cresovii Siemiatycze.
Gospodarze od początku spotkania posiadali optyczną przewagę na boisku. Brak było jednak klarownych sytuacji na zdobycie bramki. Zawodnicy Promienia próbowali zaskoczyć bramkarza gości strzałami z dystansu. W 9 min. piłka po uderzeniu z rzutu wolnego przez Patryka Pawełko przeleciała minimalnie nad poprzeczką. W 1 2 min. po strzale z ok 30m.przez Mateusza Lisowskiego również minimalnie piłka minęła bramkę gości. W 30 min. po szybkim rozegraniu piłki w polu karnym Cresovii Patryk Poliński uderza celnie dając prowadzenie Promieniowi 1:0. W 32 min. po uderzeniu z dystansu przez Jakuba Chojnowskiego piłka trafia w słupek. W 45 min. po kontrataku goście zdobywają bramkę wyrównującą.
W drugiej połowie spotkania w 75 min. po podaniu Eryka Kajewskiego drugą bramkę dla gospodarzy zdobywa Lisowski. Trzecią bramkę dla Promienia w 80 min. zdobył Maciej Odyjewski po podaniu Kajewskiego. W 84 min. po niezdecydowaniu przed własnym polem karnym zawodników gospodarzy goście zmniejszają rozmiary porażki i zdobywają swoją drugą bramkę. Mecz kończy się zwycięstwem Promienia 3:2.
 
Promień: Ulman, Klim, Sujeta, D.Purta, Godlewski, Chojnowski, Pawełko, Stachelek, Stachurski, Poliński, Lisowski. Na zmiany wchodzili: Odyjewski, Kajewski, Charkiewicz, Czerech.
Wiesław Godlewski
LKS Promień Mońki - Cresovia Siemiatycze   3:2  (1:1)
07 sierpnia 2022
promień mońki kanał youtube
 LKS Promień Mońki

PROMIEŃ
MOŃKI