LKS Promień Mońki - Krypnianka Krypno    2:3

W 8 kolejce KEEZA IV ligi Promień na własnym boisku podejmował Krypniankę Krypno. Jak przystało na mecze derbowe tak i ten dzisiejszy był niezwykle emocjonujący. Walka trwała od samego początku do końca spotkania. Pierwsza połowa to walka na całym boisku z optyczną przewagą Promienia. Goście bronili się praktycznie całą drużyną na własnej połowie. Gospodarzom zabrakło skuteczności i spokoju w rozgrywaniu piłki. Zespół Krypnianki stworzył w I połowie trzy groźne akcje z których zdobył trzy bramki. Bramki dla Promienia zdobyli: w 27 min. Maciej Odyjewski strzałem głową i Dawid Stachelek w 42 min. W drugiej połowie Promień zdecydowanie zdominował zespół gości. Sytuacji bramkowych było sporo ale zabrakło dokładności i w niektórych sytuacjach szczęścia pod bramką bramkarza Krypnianki. Tak więc po wysokich zwycięstwach w poprzednim sezonie Promienia nad Krypnianką dzisiaj porażka u siebie 2:3.

Promień: Jendruczek, D.Purta, Czerniawski, Stachelek, M.Purta, Dąbrowski, Sujeta, Chojnowski, Poliński, Pawełko, Odyjewski. Zawodnicy rezerwowi: Wojtkielewicz, Czerech, Godlewski, Sobolewski, Klim, Wojno, Chechka.