LKS Promień Mońki - KS Grabówka   3:0   (2:0)

Ruszył wiosenny sezon IV ligi piłki nożnej seniorów. W pierwszym meczu LKS Promień Mońki przed własną publicznością podejmował zespół KS Grabówka, z którą w poprzedniej rundzie nasz zespół przegrał. Mecz sędziowały trzy miłe panie.

Już w ósmej minucie spotkania starzałem z dwudziestu kilu metrów popisał się Krystian Czerech strzelając pierwszego gola dla naszej drużyny. W dwudziestej minucie silny strzał tuż obok naszej braki, a chwilę później nasz bramkarz w sytuacji sam na sam obronił strzał piłkarza z Grabówki. Nasi piłkarze nie byli dłużni i w trzydziestej drugiej minucie meczu, również byli w sytuacji sam na sam, jednak Czerech przestrzelił nad bramką. Kilka minut później po otrzymaniu drugiej żółtej kartki i w efekcie czerwonej musi opuścić boisko piłkarz gości. Od tego momentu Promień rozgrywa mecz o jednego zawodnika więcej. W czterdziestej czwartej minucie spotkania - dośrodkowanie, piłka wpada na pole przed bramkowe, jest wielkie zamieszanie, Maciej Odyjewski zdołał jednak oddać strzał i Promień zdobywa drugą bramkę.

Druga połowa meczu rozpoczęła się od ciągłych ataków ze strony gości. Jednak to nasz piłkarz stworzył groźną sytuacją, ale piłka poszybowała tuż nad poprzeczką. Ponownie, po akcji lewą stroną boiska, nasi piłkarze mogli zdobyć bramkę, jednak piła ominęła słupek bramki. W dwudziestej pierwszej minucie sędzia podyktowała rzut karny dla naszego zespołu. Wykonawcą karnego został Damian Purta zdobywają trzecia bramkę dla naszego zespołu. W dwudziestej drugiej minucie, po akcji z prawej strony boiska popisał się Patryk Poliński, ale w sytuacji sam na sam trafił piłką w nogi bramkarza. Na boisku zrobiło się nerwowo i w dwudziestej siódmej minucie sędzie po przepychankach "rozdaje" trzy żółte kartki. Piłkarze promienia mogli jeszcze podwyższyć wynik spotkania, ale piłka trafiła w poprzeczkę. Wynik 3:0 dla Promienia był jak najbardziej sprawiedliwy.