LKS Promień Mońki - Orzeł Kolno    4:2   (2:1)

W 11 kolejce KEEZA IV ligi Promień podejmował zespół Orła Kolno. Promień jak i goście zajmują miejsca w dolnej połowie tabeli. Po kilku porażkach i remisach czekaliśmy dłuższy czas na zwycięstwo gospodarzy. Dzisiaj wreszcie doczekaliśmy się zwycięstwa i trzech punktów w tabeli.

Spotkanie z różnych względów /choroba, inne obowiązki/ oba zespoły rozpoczęły w nieco osłabionych składach. Od pierwszych minut wyrażnie było widać dużą chęć i motywację do wygrania tego spotkania przez zespół Promienia. Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga gospodarzy. Goście po za jedną sytuacją po której zdobyli bramkę praktycznie musieli się bronić. W pierwszej połowie po energicznych atakach Promień miał kilka wyśmienitych okazji na zdobycie bramki. Sytuacji bramkowych było sporo. Gdyby wykorzystano część z nich to Promień do przerwy powinien prowadzić różnicą kilku bramek. Ale jak to się mówi co się odwlecze to nie uciecze. W 36 min. po doskonałym podaniu Maciej Odyjewski po przebiegnięciu z piłką 30m. i wyprzedzeniu obrońcy gości nie dał żadnych szans bramkarzowi zdobywając pierwszą bramkę dla Promienia. Gdy wydawało się że gospodarze mają mecz pod kontrolą jedną z nielicznych swoich akcji goście po szybkiej kontrze kończą zdobyciem bramki doprowadzając do remisu. W ostatniej akcji pierwszej połowy po kolejnym ataku gospodarzy Krzysztof Klim daje prowadzenie Promieniowi 2:1.

Druga połowa była bardziej wyrównana, chociaż to Promień był częściej przy piłce. W 64 min. w podobnej sytuacji jak w pierwszej połowie Odyjewski zdobywa swoją drugą bramkę i trzecią dla Promienia. W 66 min. goście zdobywają bramkę na 3:2. W 72 min. po kolejnym ataku gospodarzy trzecią swoją bramkę zdobywa Odyjewski co w efekcie daje zwycięstwo Promieniowi 4:2.

Promień: Wojtkielewicz, D.Purta, Stachelek, Chojnowski, Klim, M.Purta, Czerniawski, Pawełko, Wojno, Czerech, Odyjewski. Zawodnicy rezerwowi: Misiewicz,Gryc, Minkiewicz.