LKS Promień Mońki - TUR Bielsk Podlaski 3:2 /1:2/

W 11 kolejce IV ligi Promień na własnym boisku podejmował lidera tabeli Tur Bielsk Podlaski. Sprawiedliwym wynikiem zakończyło się spotkanie, obie drużyny pokazały dobry futbol, a kibice nie mogli narzekać na brak emocji.

Już w piątej minucie meczu Promień objął prowadzenie, a strzałem tuż obok słupka popisał się Maciej Odyjewski. Jednak gospodarze nie długo cieszyli z prowadzenia - goście w dziesiątej minucie meczu wyrównują. TUR idzie za ciosem i w 28 minucie na polu przedbramkowym pada strzał tuż obok słupka i zdobywają prowadzenie. Promień nie odpuszcza i zaczyna atakować czego dowodem był strzał Piotra Bondziula w poprzeczkę,a a dwie minuty później technicznym strzałem chciał uderzyć w okienko, jednak bramkarz zdołał piłkę złapać. I wynikiem 1: 2 kończy się pierwsza połowa.

W drugiej połowie piłkarze Promienia agresywniej zaatakowali, zaczęli częściej strzelać, czego dowodem był też groźny strzał wzdłuż bramki. W 16 minucie po długim podaniu piłkę z prawej strony boiska otrzymuje Patryk Poliński i strzelając obok lego słupka wyrównuje - mamy remis. Goście grają mądrze i coraz częściej rozprowadzają akcje z prawej strony boiska. W 25 minucie po takiej akcji dośrodkowanie, bramkarz Promienia wyskoczył do piłki, jednak minął się z nią, piłka przypadkowo odbija się od nóg piłkarza gości i wpada do bramki gospodarzy. Wynik 3:2 dla Tura. Piłkarze Promienia ponownie gonią wynik i się nie poddają. Na minutę przed końcem spotkania nasz piłkarz otrzymuje piłkę i dośrodkowuje na pole przedbramkowe, tam Patryk Poliński główką kieruje piłkę do lewego słupka i mamy remis. Chwilę później ładnym strzałem popisał się zawodnik Promienia, a piłka tylko tylko poszybowała nad poprzeczką. Wynik spotkania nie uległ już zmianie.

Skład Promienia: Norbert Mendruczek, Damian Purta, Dawid Stachelek, Kalim Purta, Krzysztof Klim, Marcin Purta, Radosław Sujeta, Patryk Poliński, Piotr Bondziul, Maciej Odyjewski, Radosław Sienkiewicz, Mateusz Rafałko, Paweł Gnidziejko, Filip Misiewicz, Łukasz Godlewski, Eryk Chrzanowski, Patryk Pawełko.

Trenerem jest Dariusz Szklarzewski, zaś Kierownikiem Arkadiusz Magnuszewski.

KEEZA IV liga.Promień Mońki-ŁKS 1926 Łomża 2:1/0:0/