LKS Promień Mońki - UKS Konar Kora Korycin 8:2
-trampkarz

Po ostatniej porażce w Grajewie 0:7 dzisiaj rozgrywaliśmy kolejną kolejkę wojewódzkiej ligi trampkarzy. Goście z Korycina nie postawili wygórowanych warunków. Nie mniej jednak mieli swoje okazje i dwie z nich wykorzystali. Mecz nie był do końca jednostronnym widowiskiem. Jednak patrząc obiektywnie byliśmy przez znaczną część spotkania stroną dominującą. 3:0 do przerwy dawało nam spokój i znaczną zaliczkę na drugą część meczu. Po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę spotkania podwyższyliśmy wynik na 4:0. Po tym golu nastąpiło rozluźnienie w szeregach obronnych i po składnych akcjach Kory Korycin straciliśmy dwie bramki. Od tamtego momentu meczu na boisku siłą dominującą był tylko PROMIEŃ MOŃKI. Cztery kolejne bramki tego dowodzą.

Wynik końcowy 8:2 dla naszych Trampkarzy.

Bramki strzelali: Żak Franciszek - 2, Krysztopa Mateusz - 1, Biedrzycki Kamil - 3, Lipski Jakub - 2.

Skład zespołu: Rembelinski J.: Rudnicki l., Lipski J., Falkowski M., Kawałko B.,: Czerech H., Łapiński H., Żak F., Biedrzycki K.,: Fiedoruk Sz.,: Krysztopa M., (na zmiany wchodzili) - Trybułowski M., Klepadło D., Turczyński A., Kulikowski D.