LKS Promień Mońki - Warmia Grajewo    0:0

W zaległym meczu LKS Promień Mońki podejmował na własnym boisku Warmię Grajewo. Już w pierwszej minucie spotkania, po rzucie rożnym gospodarze zaatakowali i bramkarz gości miła problemy. w 17 minucie meczu ładnym strzałem popisał się piłkarz Warmii strzelając tuż pod poprzeczkę, jednak nasz bramkach zdołał wybić piłkę. Chwilę później kontratak Promienia, piłka zostaje dośrodkowana, jednak piłkarz gospodarzy źle ją przyjmuje, a bramkach bez większego wysiłku przejmuje piłkę. Jeszcze w 17 minucie meczu po rzucie rożnym, w zamieszaniu strzał na bramkę, piłka odbija się od jednak bramkarza, ale gol nie padł. Do końca pierwszej połowy nic specjalnego się nie wydarzyło.

Druga połowa zaczyna się po myśli gospodarczy, w 7 minucie po dokładnym dośrodkowaniu Odyjewski otrzymuje piłkę i strzelając główką piłka mija bramkę gości. W 26 minucie spotkania doszło do groźnego zdarzenia, po zderzeniu Polińskiego z bramkarzem Warmii, ten pierwszy otrzymuje żółtą a następnie czerwoną kartkę i musi opuścić boisko. Boisko również opuścił kontuzjowany bramkarz i w jego miejsce musiał wejść rezerwowy, a Promień gra w dziesiątkę. Od tego czasu na boisku zaczyna być nerwowo, gra przyśpiesza i obie drużyny próbują stworzyć dogodną sytuację do strzelenia bramki. W doliczonym czasie szybka akcja Promienia, D. Purta próbuje indywidualnie okiwać obronę Warmii, a następnie strzela, jednak piłka szybuje ponad bramką. Po ciekawym szczególnie w drugiej połowie spotkaniu Promień remisuje z Warmią 0:0.