PODSUMOWANIE TRZECH MECZY MŁODZIKÓW

Za młodymi piłkarzami promienia bardzo intensywny tydzień. W ciągu 7 dni zagraliśmy aż 3mecze , w których radziliśmy sobie bardzo dobrze .W sobotę 25 września młodzicy promienia rozegrali swój mecz z rówieśnikami Sparty Augustów. Dobry mecz w naszym wykonaniu, kilka ciekawych i ładnych dla oka akcji zakończonych bramkami. Do przerwy prowadziliśmy 2-0 po bramkach Patryka Zalewskiego i Gabriela Krysztopy . Po przerwie dołożyliśmy jeszcze jedną bramkę , a jej autorem był Łukasz Ciborowski. Spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem 3-0.

LKS ,,Promień'' Mońki – Sparta Augustów 3:0

23' Patryk Zalewski

26' Gabriel Krysztopa

45' Łukasz Ciborowski

W poniedziałek 28 września gościnnie udaliśmy się na mecz do Dobrzyniewa. Nasz zespółpodszedł do tego meczu bardzo zmotywowany i głodny gry. Dowodem tego, było całe spotkanie, w którym stworzyliśmy sobie bardzo dużo sytuacji strzeleckich. Akcje tworzyliśmy głównie lewąoraz prawą stroną boiska, na której dobrze sobie radzili Sebastian Lewocz i AleksanderOlechno, notując po jednej bramce. Mimo strzelenia w meczu 5 bramek, musieliśmy do końcazachować czujność, bo rywale zaczęli być groźni . Udało się dowieźć korzystny wynik do końcai w ten sposób odnieśliśmy kolejne ligowe zwycięstwo w tym sezonie.

Korona Dobrzyniewo – LKS ,,Promień'' Mońki 0:5

22' Patryk Zalewski

39' Aleksander Olechno

40' Gabriel Krysztopa

52' Sebastian Lewocz

60' Łukasz Ciborowski

We wtorek 5 października rywalizowaliśmy na wyjeździe z zespołem Falcon Sokółka . Bardzodobrze weszliśmy w mecz i już kilka minut po rozpoczęciu wygrywaliśmy różnicą 3 bramek.Drużyna gospodarzy w pierwszej połowie popełniała sporo indywidualnych błędów, które mybezwzględnie wykorzystywaliśmy. Na drugą połowę wyszliśmy z jasnym zamiarem poprawieniawyniku , czego efektem były kolejne trafienia podopiecznych Marcina Grygo. Mimo jeszcze kilkudogodnych sytuacji, nie udało się więcej razy pokonać bramkarza gospodarzy.

Falcom Sokółka – LKS ,,Promień'' Mońki 1:8

5' Sebastian Lewocz

11' Aleksander Olechno

17' Sebastian Lewocz

24' Ksawier Łaszcz

25' Sebastian Lewocz

30' Sebastian Lewocz

44' Aleksander Olechno