Porażka w meczu rezerw
Promień II Mońki – Warmia II Grajewo (0:1) 0:3

W trzecim meczu rozgrywek A klasy mierzyliśmy się z drużyną rezerw WarmiiGrajewo. Zespół przeciwników to mieszanka rutyny z młodością, wprowadzanisą w tej ekipie zdolni juniorzy wsparci doświadczonymi zawodnikami.Pierwsza połowa to worek niewykorzystanych sytuacji bramkowych. Optycznaprzewaga była po naszej stronie ale w kluczowych momentach brakowałoskuteczności. W tym miejscu należy również wspomnieć o dobrej postawiebramkarza gości który ratował swój zespół z tarapatów. Gdy wydawało się, żedo przerwy utrzyma się wynik bezbramkowy zawodnicy sprytnie rozegrali rzutrożny i wykorzystując nasze gapiostwo objęli prowadzenie.W drugiej połowie dążyliśmy do wyrównania. Mieliśmy ku temu okazje ale wtym dniu w żaden sposób piłka nie chciała znaleźć drogi do bramkiprzeciwników. Goście w drugiej połowie poczuli krew i przy naszej otwartej grzecoraz częściej dochodzili do sytuacji bramkowych. Gol na 0:2 to strata w środkupola i strzał z dystansu. Bramka zamykająca mecz padła znów po naszymbłędnym ustawieniu przy stałym fragmencie gry.Pierwsza połowa na plus, w drugiej chcieliśmy wrócić do gry. Szkodaniewykorzystanych sytuacji. Musimy wyeliminować błędy, które przytrafiają sięzawodnikom jak i niewłaściwe zachowania w poszczególnych formacjach.

Kadra meczowa: Wasilewski Łukasz, Mnich Szymon, Magnuszewski Daniel,Kukliński Daniel, Kuc Szymon, Sulewski Rafał, Wędołowski Adrian, RudnickiKacper, Moniuszko Jakub, Radzajewski Piotr, Tekień Jakub, Dąbrowski Jakub,Romanowski Karol, Dębkowski Jakub