Promień II Mońki – Wissa II Szczuczyn (0:1) 1:3

KW 7 kolejce rozgrywek Podlaskiej A klasy gościliśmy u siebie Wissę II Szczuczyn. W prologu bieżących rozgrywek mieliśmy już okazję mierzyć się z zespołem ze Szczuczyna w rozgrywkach Pucharu Polski. W sierpniu na wyjeździe przegraliśmy 10:1 będąc tylko tłem dla swoich rywali.Pierwsza część meczu bardzo wyrównana. Widać było koncentrację w szeregach rywalizujących drużyn,które nie chciały popełnić błędu. Nie brakowało jednak akcji w ofensywnych zarówno po naszej stronie jak i u przeciwników, obie ekipy dążyły do strzelenia bramki. Gol dla gości pada po raz kolejny po niefrasobliwej postawie całego zespołu, tracimy „głupią” bramkę. Drugą połowę rozpoczynamy od wyrównującej bramki, której autorem był Kuba Dąbrowski. Od tego momentu gra toczy się głównie w środku pola, więcej „walki wręcz” niż gry w piłkę nożną. Kluczowa sytuacja miała miejsce w 70 minucie spotkania, Wissa II obejmuje prowadzenie w meczu po błędzie w ustawieniu naszego zespołu. Otworzyliśmy się i dążyliśmy do wyrównania ale w końcowych minutach „nadzialiśmy” się na kontratak. Trudne spotkanie za nami, przeciwnik wymagający. Przed meczem jak i w trakcie mieliśmy swoje problemy ale to zostaje tajemnicą szatni. Na pewno wartością dodaną takich spotkań jest postawa chłopaków na boisku. Pokazali, że przy odpowiednim zaangażowaniu, determinacji można rywalizować z każdym.

Bramka: Dąbrowski

Kadra meczowa: Wasilewski Łukasz, Mnich Szymon – Magnuszewski Daniel, Kuc Szymon, RutkowskiPaweł, Minkiewicz Marcin, Wędołowski Adrian, Moniuszko Jakub, Radzajewski Piotr, Tekień Jakub,Dąbrowski Jakub, Stachurski Jakub, Rudnicki Kacper