Promień Mońki - Wigry II Suwałki  S.A. 4-0 (0-0)

W 23 kolejce KEEZA IV ligi Promień podejmował 12 zespół w tabeli Wigry II Suwałki. Pierwsza połowa była wyrównana chociaż to Promień częściej gościł pod bramką Wigier. Brakowało dokładności i sytuacji bramkowych. Jedną sytuacją wartą odnotowania był strzał Damiana Purty z rzutu wolnego, ale bramkarz Wigier świetnie ten strzał obronił wybiciem piłki na rzut rożny.

Druga połowa to już zupełnie inne widowisko. Zawodnicy Promienia od początku narzucili szybsze tempo rozgrywanych akcji czego efektem były dwie bramki zdobyte w ciągu 2 minut. W 50 min. Poliński uderzył z 16m.nia dając żadnych szans bramkarzowi na obronę. Dwie minuty później Poliński tym razem asystował przy bramce Odyjewskiego na 2:0. Trzeba przyznać, że goście po stracie tych bramek wcale się nie podłamali i dążyli do zmiany wyniku. Ich poczynania kończyły się jednak na bardzo dobrze dysponowanych obrońcach gospodarzy. Promień kontrolował to spotkanie wyprowadzając bardzo groźne kontry. W 57 min. D.Purta silnie uderza na bramkę ale w ostatniej chwili obrońca blokuje jego strzał. W 65 min. Poliński po minięciu obrońców Wigier uderza na bramkę ale świetnie bramkarz gości broni. W 67 min. kolejna asysta Polińskiego i kolejna bramka Odyjewskiego na 3:0. W 78 min. po zagraniu przez Chechkę bramkę na 4:0 zdobywa D.Purta. W 90 min. pierwszy i jedyny w tym meczu celny strzał gości bramkarz Promienia Jendruczek świetnie obronił. Po ciekawym szczególnie w drugiej połowie spotkaniu Promień wygrywa 4:0.

Promień: Jendruczek, D.Purta, M.Purta, Czerniawski, Stachelek, Chechka, Sujeta, Citko, Poliński, Pawełko, Odyjewski. Na zmiany wchodzili: Tekień, Godlewski, Gryc, Rafałko, Cichoński.