Remis w ciekawym meczu
Biebrza Goniądz – Promień II Mońki (2:4) 4:4

Czwarta kolejka to wyjazd do Goniądza na mecz z miejscową Biebrzą. Rywale to doświadczony i ograny zespół na różnych szczeblach podlaskich rozgrywek piłkarskich.
W swojej kadrze mają wielu doświadczonych zawodników, „boiskowych wyjadaczy”. Trudny początek spotkania. Szybko tracimy bramkę po nieporozumieniu naszej defensywy,
które z premedytacją wykorzystują gospodarze. Potrzebowaliśmy chwili żeby podnieść głowy. Udało nam się skutecznie odpowiedzieć i wrócić do gry. Kolejny cios wyprowadziła
Biebrza po stałym fragmencie obejmując prowadzenie. Końcówka pierwszej połowy pokazała nasze niemałe możliwości. Skuteczna, konsekwentna gra dała nam prowadzenie 4:2. W jednej z ostatnich akcji pierwszej połowy nie pada bramka na 5:2 po 100% sytuacji…
W drugiej połowie przekonaliśmy się, że trzeba być zawsze skoncentrowanym, zdeterminowanym i grać bezkompromisowo do końca. Miejscowe „Niedźwiedzie” zabrały się do odrabiania strat. Znaleźliśmy się w opałach. „Łukaszek” obronił rzut karny. Napór
gospodarzy dał im wyrównanie. Otrząsnęliśmy się w końcówce spotkania. Mamy strzał w poprzeczkę oraz kolejną „setkę” która mogła dać zwycięstwo. Szukamy stabilizacji. Nasza gra przypomina trochę sinusoidę. Dobre momenty przeplatamy
chwilami dekoncentracji. Rozwijamy się dalej…
Trener Bartosz Kobrzyniecki

Bramki: Dąbrowski Jakub, Stachurski Jakub x3
Kadra meczowa: Mnich Szymon, Wasilewski Łukasz – Magnuszewski Daniel, Kukliński Daniel,
Kuc Szymon, Rutkowski Paweł, Wędołowski Adrian, Radzajewski Piotr, Moniuszko Jakub, Tekień Jakub, Stachurski Jakub, Dąbrowski Jakub, Sulewski Rafał, Imbiorski Jakub, Romanowski Karol, Rudnicki Kacper, Dębkowski Jakub, Milewski Bartosz, Gryc Michał
Remis w ciekawym meczu Biebrza Goniądz – Promień II Mońki (2:4) 4:4