Wysoka porażka na wyjeździe
Kora Korycin – Promień II Mońki (3:0) 7:0

8 kolejka rundy jesiennej za nami. Graliśmy na wyjeździe z zespołem Kora Korycin. Nasi rywale wzeszłym sezonie grali w Klasie Okręgowej Seniorów i mają zamiar wrócić do wyższej klasy rozgrywkowej. W swoich szeregach mają zawodników dzięki którym ten cel mogą osiągnąć.Mecz bardzo źle nam się ułożył. „Po raz enty” tracimy kuriozalne bramki. Zanim spotkanie na dobre się nie rozpoczęło przegrywaliśmy 2:0. Mamy jednak swoje sytuacje i staraliśmy się strzelić bramkę kontaktową. Niestety sytuacja z końcówki pierwszej połowy totalnie podcina nam skrzydła. Nasz zawodnik otrzymuje czerwoną kartkę i gramy w osłabieniu. Przeciwnicy zamykają mecz strzelając bramkę na 3:0 do szatni.Druga połowa to oczekiwanie na końcowy gwizdek. Zawodnicy z Korycina niczym wytrawny bokser wyprowadzają ciosy i nokautują nas 7:0.Był to bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu. Nie możemy szukać wytłumaczenia, że boisko nierówne, że sędzia niedobry, że praktycznie w każdym meczu przeciwnicy mają przewagę fizyczną.Trzeba wziąć się w garść zacząć sumiennie trenować, a przede wszystkim wykazać się charakterem w trudnych momentach.