Wysoka wygrana młodzików Promienia na inaugurację piłkarskiej wiosny !!!

W piątek 1 kwietnia udanie zakończył się domowy mecz młodzików Promienia  Mońki. Nasi młodzi zawodnicy prowadzeni przez Trenera Marcina Grygo wygrali w dojrzałym stylu z AP Liderem Łomża 7 : 2 .

Strzelanie rozpoczął w 3 minucie  kapitan naszego zespołu Aleksander Olechno , kilka minut później Gabriel Krysztopa podwyższył wynik strzelając dwie bramki rywalom i prowadziliśmy do przerwy 3:1.

W drugiej odsłonie parę minut po rozpoczęciu dwukrotnie piłkę do siatki skierował Sebastian Lewocz . Kropkę nad ( i ) postawił Mikołaj Jankowski , który sprytnym strzałem z rzutu rożnego pokonał bramkarza Łomży. Goście zdołali w tym meczu strzelić dwie bramki . Nasz zespół miał cały mecz pod kontrolą i w pełni zasłużenie zgarnął komplet punktów.

Zdecydowanie na grę obu zespołów miały wpływ trudne warunki atmosferyczne tego dnia. Padający deszcz ze śniegiem i wiejący silny wiatr  - to jedna z głównych przyczyn tego, że poziom widowiska nie był najwyższy, choć było widać, że obu drużynom zależało na zwycięstwie w tym meczu.

Gratuluję dobrego spotkania i patrzymy dalej do przodu, aby chłopcy się rozwijali i robili postępy indywidualne oraz zespołowe.

 

 

PROMIEŃ MOŃKI 7:2 AP LIDER ŁOMŻA
 
Aleksander Olechno               Jaromir Banach
Gabriel Krysztopa                    Sebastian Zwierciadłowski
Gabriel Krysztopa                    Jaromir Banach (samobójcza)
Sebastian Lewocz
Sebastian Lewocz
Mikołaj Jankowski
 
 
 
 
Skład Promień Mońki : Miłosz Tomaszewski (br)- Łukasz Ciborowski, Patryk Zalewski, Bartosz Kruszewski, Konrad Abramowicz-Aleksander Olechno(c), Ksawier Łaszcz, Gabriel Krysztopa, Sebastian Lewocz, Patryk Trekień, Daniel Kakareko, Filip Skutnik, Jakub Kapturkiewicz.
 
Trener: Marcin Grygo 

 

PROMIEŃ MOŃKI 7:2 AP LIDER ŁOMŻA
04 kwietnia 2022
promień mońki kanał youtube
 LKS Promień Mońki

PROMIEŃ
MOŃKI