Wysokie porażki w ostatnich meczach rezerw Promienia

Promień II Mońki – Jastrząb Knyszyn (1:3) 2:7

Bramki: Sulewski, Dąbrowski

Kadra meczowa: Mnich Szymon, Wasilewski Łukasz, Sulewski Rafał, Wędołowski Adrian, Tekień Jakub,Rutkowski Paweł, Radzajewski Piotr, Dąbrowski Jakub, Rudnicki Kacper, Moniuszko Jakub, PatrykGryc, Michał Gryc, Karol Romanowski, Bartosz Milewski

Grab Janówka – Promień II Mońki (2:2) 7:3

Bramki: Dąbrowski x3

Kadra meczowa: Mnich Szymon, Wasilewski Łukasz, Wędołowski Adrian, Tekień Jakub, Radzajewski Piotr, Dąbrowski Jakub, Rudnicki Kacper, Moniuszko Jakub, Michał Gryc, Bartosz Milewski, Szymon Kuc

Kolejki kolejno 10 i 11 Podlaskiej A klasy przyniosły nam wysokie porażki. Nie ma co szukać usprawiedliwienia. Po prostu w tych meczach byliśmy słabsi od swoich przeciwników.W rywalizacji z Knyszynem zabrakło przekonania i wiary w zwycięstwo. Zawodnicy Jastrzębia mieli plan na mecz, który okazał się skuteczny. Widać było na boisku, że po prostu bardziej chcieli wygrać te spotkanie. Wyjazdowy mecz z Grabem Janówka miał bardzo dziwny przebieg. W pierwszej połowie na każdą strzeloną bramkę przeciwników udawało się szybko odpowiedzieć. Natomiast w drugiej połowie gdy wydawało się, że wróciliśmy na właściwe tory nasza gra totalnie się rozsypała. Opuściliśmy głowy i przeciwnik skrzętnie to wykorzystał.

Czas teraz na podsumowanie rundy jesiennej...

Trener Bartosz Kobrzyniecki

Promień II Mońki – Jastrząb Knyszyn (1:3) 2:7 Grab Janówka – Promień II Mońki (2:2) 7:3