Zwycięska inauguracja młodzików
 w 1 lidze wojewódzkiej !!!

Tylko pierwsza połowa spotkania LKS Promień Mońki – AT Białystok była wyrównana. W drugiej zdecydowanie
lepsza okazała się ekipa z Moniek.
Piątkowe spotkanie z Akademią Techniki to prawdziwa kanonada naszych zawodników i pokaz dobrej, dojrzałej
piłki. Cieszy przede wszystkim powrót do dobrej formy całego zespołu ! Nasi młodzi piłkarze podeszli do tego
meczu z bardzo dużym zaangażowaniem . Od pierwszych minut podopieczni Marcina Grygo przystąpili do
szturmu bramki rywala. Utrzymanie się przy piłce, spokojne rozgrywanie, mądra gra obrońców oraz
bezpośrednia i szybka gra pomocników z napastnikami powodowała iż nasi zawodnicy już w pierwszych
minutach stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji. W drugiej połowie z minuty na minutę przewaga naszego
zespołu była coraz bardziej wyraźna, co odzwierciedla końcowy wynik. Cały zespół zasługuje na słowa pochwały
BRAWO chłopaki!!!!!!!
LKS PROMIEŃ MOŃKI – AKADEMIA TECHNIKI BIAŁYSTOK 3 : 1 ( 2 : 1 )
Bramki : Sebastian Lewocz 2x , Konrad Olechno ( karny ) .
Kadra Promienia : MIŁOSZ TOMASZEWSKI (Br) , KSAWIER ŁASZCZ , KONRAD OLECHNO ( C ) , ALEKSANDER
OLECHNO , MIKOŁAJ JANKOWSKI ,BARTOSZ KRUSZEWSKI , PATRYK ZALEWSKI , ŁUKASZ CIBOROWSKI ,
SEBASTIAN LEWOCZ , MAXIME BUŃKOWSKI ( Br ) , BŁAŻEJ KUSIELCZUK , BARBARA ROMANOWSKA , PATRYK
TEKIEŃ , KONRAD ABRAMOWICZ , MICHAŁ POLIS , DANIEL KAKAREKO , GABRIEL WISZOWATY ( Br ), MACIEJ
DZIEKOŃSKI
Trener drużyny : Marcin Grygo
PROMIEŃ MOŃKI - AKADEMIA TECHNIKI 3:1 Zwycięska inauguracja młodzików  w 1 lidze wojewódzkiej !!!