Zwycięski sparing
Promień Mońki – KS Michałowo 5:3 (2:2)

Pierwsza połowa to optyczna przewaga zespołu z Michałowa. Mimo tego to nasz zespół stworzył więcej klarownych sytuacji do zdobycia bramki. W tej części meczu widać było większą świeżość zawodników z Michałowa. Na tym etapie to jednak normalne, ponieważ nasi zawodnicy mają za sobą okres ciężkich treningów. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 2:2. Druga połowa to z kolei przewaga naszego zespołu udokumentowana zdobyciem 3 bramek.

Strzelcy bramek: Odyjewski 3, Poliński, Stachurski

Wojtkielewicz (46’ zawodnik testowany)- Sujeta, Godlewski (70’ Czerniawski), Stachelek (46’ Tekień), zawodnik testowany, Chojnowski (46’ Rafałko), Czerech (70’ Chojnowski), Sobolewski (46’ Pawełko), Purta D. (46’ Stachurski), Poliński, Odyjewski (65’ Purta D.) (78’ Radzajewski)

LKS Promień Mońki - KS Grabówka   3:0   (2:0)