Zwycięstwo JUNIORÓW z wymagającym przeciwnikiemPromień Mońki – MOSP Białystok (1:1) 5:1

Zwycięstwo JUNIORÓW z wymagającym przeciwnikiemPromień Mońki – MOSP Białystok (1:1) 5:1  Bramki: Wędołowski dwie, Dąbrowski dwie, StachurskiW trzecim wiosennym meczu mierzyliśmy się z zespołem MOSP-u Białystok. Dospotkania przystępowaliśmy z chęcią rehabilitacji za wysoka porażkę wAugustowie.Pierwsza połowa nie obfitowała w 100% sytuacje bramkowe. Pomimo tegoobie drużyny szukały sposobu na przełamanie linii obronnych przeciwnika.Pierwsza bramka dla gospodarzy padła po rzucie karnym podyktowanym za faulna Kubie Dąbrowskim, wykonawcą rzutu karnego był Adrian Wędołowski.Goście doprowadzili do wyrównania w ostatniej akcji pierwszej połowy,wykorzystując nasze złe ustawienie.Początek drugiej części spotkania to w dalszym ciągu twarda walka wśrodkowej strefie boiska. Kluczowym momentem było wykorzystanie przezKubę Stachurskiego błędu obrońcy MOSP-u i podwyższenie wyniku. Strzelonygol dodał nam skrzydeł. Kolejne bramki padły w końcówce meczu.Cieszy, że udało się podnieść po ostatnim meczu. Chłopcy pokazali charakter itylko potwierdzili, że odpowiednia mentalność, wysiłek i praca są niezbędnymielementami pozwalającymi pokazać pełnię swoich umiejętności na boisku.Trener Bartosz Kobrzyniecki